Preprava osôb po Európe

Súkromná preprava osôb po Európe na špičkovej úrovni v pohodlných autách a vanoch je ďalšou devízou BRAVACAR! Rýchlo a spoľahlivo vás odvezieme okrem Slovenska aj do Nemecka, Švajčiarska, Rakúska, Holandska, Belgicka, ale aj Talianska, Česka, Maďarska a iných krajín po vzájomnej dohode a za najlepšie ceny.

Slovensko

Postaráme sa o prepravu osôb v rámci Bratislavy i celého Slovenska, nech idete za prácou, za rodinou či na výlet. Alebo v prípade, že potrebujete prepraviť vašich firemných klientov.

Zistite viac

Česká republika

Od Moravy až po Františkovy Lázně. Odvoz na letisko, služobné cesty, výlety alebo oslavy. Kdekoľvek a pri každej príležitosti môžete rátať s našou autopožičovňou.

Zistite viac

Rakúsko

Návšteva Salzburgu, nákupy vo Viedni či lyžovačka v Semmeringu pohodlne a luxusne. Zabezpečíme vám odvoz na výlety, firemné teambuildingy alebo odvoz na letisko Schwechat.

Zistite viac

Maďarsko

Súkromná preprava osôb do zahraničia – či už do viníc Tokaja, alebo za slnkom k Balatonu. Architektúra, čulý spoločenský život i príroda. Vy si naplánujete a my zaistíme dopravu.

Zistite viac

Nemecko

„Ein Bier bitte!“ Vychutnajte si Nemecko. Naši vodiči sa postarajú o bezpečnú a rýchlu prepravu. Doprava do Nemecka nikdy nebola jednoduchšia a komfortnejšia.

Zistite viac

Švajčiarsko

Vydajte sa do Švajčiarska so skúsenými vodičmi a za bezkonkurenčné ceny. Horská krajina sa preslávila svojou kvalitnou čokoládou, syrmi a presnými hodinkami. Objavte ju s nami.

Zistite viac

Taliansko

K moru, na svah, na služobnú cestu či len tak na predĺžený víkend do Ríma alebo iného talianskeho mesta? Pizza, pasta, panini a víno. Zažite to všetko vďaka našej autopožičovni.

Zistite viac

Holandsko

Krajina tulipánov a veterných mlynov sa už teší na vašu návštevu. Vďaka našim skúseným vodičom bude doprava do Holandska aj napriek vzdialenosti bezpečná a pohodlná.

Zistite viac

Belgicko

Nielen Brusel, ale aj krásu Antverp a iných miest môžete zažiť vďaka našej preprave osôb do zahraničia. Doprava do Belgicka bude rýchla a komfortná aj napriek dlhej vzdialenosti.

Zistite viac

Ponúkame osobnú prepravu po celej Európe. Preto neváhajte v prípade záujmu vyplniť nezáväzný formulár, na základe ktorého vystavíme cenovoú ponuku šitú vám na mieru.

Získať cenovú ponuku